© HRAZDÍRA-ELEKTRO s.r.o.
2013
HOME O NÁS PRODEJ VÝROBA SLUŽBY REFERENCE KONTAKT

PRODEJ

Svítidla nové generace

LED svítidla nové generace od výrobce ARTECHNIC-SCHRÉDER. LED svítidla jsou vyrobena pouze z kvalitních materiálů a elektronických součástí renomovaných výrobců. Pro dosažení nejlepších světelně- technických parametrů byly vyvinuty speciální optické systémy LENSOFLEX a ORIENTOFLEX. Účinné chlazení zaručuje dlouhý život s minimálním poklesem světelného toku. Proto patří LED svítidla Schréder k nejlepším ve svém oboru.
VÍCE...

Unica kufr

Nevíte si rady jaký vypínač či zásuvku vybrat. Pomůžeme Vám. Přijďte na naší prodejnu a požádejte o Unica kufr. V Unica kufru jsou všechny odstíny a kombinace pro Váš byt či dům.
ŠIROKÉ SPEKTRUM KVALITNÍCH SLUŽEB. ŘEŠENÍ NA MÍRU. INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP A DLOUHOLETÉ ZÁZEMÍ.

Unica

Unica je  komplexní modulární řadou domovních elektroinstalačních přístrojů. Je plně přizpůsobena národním instalačním zvyklostem shodné instalační krabice, bezšroubové i šroubové svorky, jednonásobné i dvojnásobné zasuvky se zemnícím kolíkem atd.). S kompletní řadou více než 150 elektrických a elektronických funkcí, spínačů a tlačítek, zásuvek silových i telekomunikačních,  prvků signalizace, ochrany, pohodlí a úspory energie, jakož i bezdrátových systémů, Unica poskytuje tu nejširší nabídku řešení.. Mechanismy v barvách polar, marnil (slonová kost), aluminium a grafit múžete kombinovat s 6 různě designově řešenými krycími rámečky (Top, Plus, Quadro, Allegro, Colors, Basic), Unica uspokojuje veškeré estetické potřeby..
VÍCE...

Velkoobchod a maloobchod s elektroinstalačním materiálem

PRODEJ